top of page

ONE MORE LUMIERE SORNIE ANTI AGING MASKE

lumiere sornie anti aging maske kullanımı

Hızlı Erişim

Lumiere Sornie Anti Aging Mask Nedir?

Lumiere Sornie Anti Aging Mask Nedir?

Günümüzde her birey zamanla etkin mücadele ediyor, günlük rutin koşturmacalarımız arasında zamanı en doğru şekilde değerlendirmek için gayret sarf ediyoruz. “Sornie Anti Aging Maske” içeriğindeki bileşenler sayesinde güneş yanıkları ve cilt lekelerini yok etmek, sivilce oluşumunu engellemek gibi özelliklere sahiptir. İçeriğindeki protein ve vitaminlerin yardımıyla cildin uzun süre tazeliğini ve canlılığını korumasına yardımcı olarak genç bir görünüm kazandırır. Lumiere Sornie Anti-Aging maske sayesinde yüz bakımı için saatlerce vakit harcamıyor, zamana meydan okuyoruz. Cilt bakımı için yarattığı vazgeçilmez etkiyi ilk uygulamadan itibaren hissedeceksiniz.

Ürün İçeriği

Ürün İçeriği
 • Aloe Barbedensis

 • Hyaluronic Acid

 • Lecithin

 • Retinol

 • Collagen

 • Ginseng

 • Peptid

 • Organik Yağlar

sornie anti aging maske.jpg

Aloe Barbedensis Nedir, Faydaları Nelerdir?

Aloe Barbedensis Nedir, Faydaları Nelerdir?

Cildimiz için doğal bir destekçi olan Aloa Vera, ciltte oluşan yanıklar ve lekelerin yok edilmesi için etkili bir düzenleyici olduğu bilinmektedir. İçeriğindeki protein, vitamin ve mineraller sayesinde vücudun collagen üretimini artırarak cildin yaşlanmasını geciktirmekte etkilidir.

Hyaluronic Acid Nedir, Faydaları Nelerdir?

Hyaluronic Acid Nedir, Faydaları Nelerdir?

Şekillenme ve korunma süreçlerinde yeteri kadar neme ihtiyaç duyan cildimizin, kendi ağırlığının 1000 katı kadar su tutma özelliğine sahip olan Hyaluronic Acid bu mucizevi özelliğiyle birlikte pürüzsüz, parlak, canlı ve doğal görünmesi sağlanır. Cildimizi olumsuz dış etmenlerden koruyan molekül sivilce izlerini yok ederek, sivilce oluşumunu engeller.

Lecithin Nedir, Faydaları Nelerdir?

Lecithin Nedir, Faydaları Nelerdir?

Lecithin vücuttaki tüm hücrelerin ihtiyaç duyduğu bir lipiddir. Hücre zarına esnekliğini vererek yenilenmesini sağlayan maddedir. Lecithin, esansiyel yağ asitleri, choline, inositol ve diğer bazı mineral ve vitaminler için doğal kaynak niteliğindedir. Cilde vitamin takviyesi sağlamaya yardımcı olur.

Retinol Nedir, Faydaları Nelerdir?

Retinol Nedir, Faydaları Nelerdir?

A vitamininin saf bir formu olan “Retinol” cilt bakımında altın standart bir bileşen olan bir bileşendir. Yaşlanmış hücrelerin davranışını değiştirerek daha genç bir şekilde hareket etmelerini sağlar. Cildin dokusunu pürüzsüzleştirir, parlaklığını artırarak genç bir görünüm kazandırır.

lumiere sornie anti aging mask faydaları

Collagen (Kolajen) Nedir, Faydaları Nelerdir?

Collagen (Kolajen) Nedir, Faydaları Nelerdir?

Collagen, vücudumuzda bağ dokusunu güçlendirerek vücut bütünlüğünü korumakla görevli bir proteindir. Cilt hücrelerinin yapısını koruyarak cilde esneklik, dayanıklılık ve canlılık verir. Bağ dokularını oluşturan kolajen proteini ilerleyen yaşla birlikte giderek azalmaya başlar. Buda beraberinde cilt kuruluğu, kırışıklık, selülit ve elastikiyetin azalması gibi sorunlara sebep olur. Cilt sağlığını korumak için kolajen kullanımı son derece önemlidir.

Ginseng Nedir, Faydaları Nelerdir?

Ginseng Nedir, Faydaları Nelerdir?

Uzun yıllardan beri geleneksel tıpta kullanılan ginseng yapılan son gözlemlerle ciddi bir anti aging etkiye sahip olmakla beraber hasar yapıcı moleküllerin cilde vermiş olduğu zararı minimize ederek vücudun kolajen üretimini destekler. Cildin sıkılaşmasına katkı sağlar ve sarkmaların önüne geçer, cilt hücrelerinin yeniden oluşumu sağlayarak ciltte bulunan leke ve siyah noktaları yok eder.

Peptid Nedir, Faydaları Nelerdir?

Peptid Nedir, Faydaları Nelerdir?

Peptid cildimizde temel eleman olan proteinlerin yapı taşlarını oluşturan, uzun amino asit zincirleridir. Peptidler cildin dış tabakasına nüfuz edebilir ve oradan daha derine inerek, hücrelere kollajen ve elastin üretmelerini söyleyen sinyaller gönderirler böylece daha güçlü bir cilt bariyerine sahip olmamızı sağlarlar. Bu özelliğiyle onları diğer hücreler için küçük haberciler olarak düşünebiliriz. Antimikrobiyal özelliği ile sivilce oluşumuna neden olan bakterileri yok eder. Cildin düzgün, sıkı ve genç görünmesinin yanı sıra birçok farklı anti-aging özelliği bulunmaktadır.

Organik Yağların Faydaları Nelerdir?

Organik Yağların Faydaları Nelerdir?

Organik yağlar daha fazla yaşlanmayı önleyen antioksidanlarla doludur, bu nedenle doğal yağlar cildin pürüzsüz ve canlı bir görünüme sahip olmasına destek olurlar. Organik bakım yağları ile cildimizi daha parlak, sağlıklı bir görünüme sahip olur.

Sornie Anti Aging Mask Nasıl Kullanılır?

Sornie Anti Aging Mask Nasıl Kullanılır?

One More Lumiere Sornie Anti Aging maske, temizlenmiş ve kurulanmış cilt yüzeyine şekilde gösterildiği gibi uygulanır. Etkili sonuç alabilmek için haftalık rutinler şeklinde minimum 15-20 dk. olarak uygulama yapılması gerekmektedir. Paket içerisinde bulunan 4 adet maske ortalama 1 aylık cilt bakım uygulaması içindir.

lumiere anti aging mask nasıl kullanılır

Uyarılar;

 • İlaç değildir, haricen kullanılır.

 • Göz ve vücudun diğer hassas noktaları ile temastan kaçının.

 • Özel ambalajıyla birlikte kuru ve rutubetsiz bir ortamda muhafaza edilmelidir.

 • Direkt olarak güneş ışığında bırakılmamalıdır.

 • Çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza ediniz.

Diğer One More Ürünleri

bottom of page