top of page

ONE MORE DEKAMİN

one more dekamin bandı nedir

Hızlı Erişim

One More Dekamin Nedir?

Dekamin Nedir?

Özellikle Covid-19 virüsüyle mücadele ettiğimiz şu günlerde bağışıklık sistemimizi bu davetsiz kötücül misafirlere karşı ne kadar koruyabiliyoruz? Yapılan klinik çalışmalar D vitamini takviyesinin “covid-19” hastalığında antikor üretimini arttırarak akut solunum yolu enfeksiyonunu önlemede olumlu potansiyelini göstermiştir. Ayrıca D ve K vitaminlerinin birlikte alınmasının vücutta ekstra bir sinerji oluşturduğu bilinmektedir. One More Dekamin bandı, içeriğinde barındırdığı D, K, C vitaminleri bileşenleriyle bağışıklık sistemimizi güçlendirerek bizi kötücüllerden korurken, içeriğindeki magnesium etkisiyle daha enerjik ve zinde hissetmenizi sağlar. One More Dekamin bandının “Transdermal Dalga Teknolojisi” sayesinde vücudun ihtiyacı olduğu kadarını sistemimize dahil eder.

one more dekamin bandı faydaları nelerdir

Ürün İçeriği

 • Vitamin D3 5000IU

 • Vitamin K2 (MK-7) 120Mcg

 • Magnesim 250Mg

 • Vitamin C 250Mg

Ürün İçeriği

D Vitamini Nedir, Faydaları Nelerdir?

D Vitamini Nedir, Faydalar Nelerdir?

Güneş ışınlarının yardımıyla sadece deri yoluyla alınabildiği için “güneş ışığı vitamini” olarak da bilinen D vitamininin vücudumuzca yeteri oranda alınması “iskelet sistemimiz” ve diş sağlığımızın gelişimi için oldukça önemlidir. Yapılan çalışmalar D vitamini takviyesinin “prostat kanserine” ve “diyabete” karşı koruyucu potansiyele sahip olabileceğini ortaya koymuştur. Hayatımızda ki sınırlı yaşam tarzı, hava kirliliği, coğrafi konum, güneşsiz geçen mevsimler ve kısa gündüzlerin oluştuğu günler gibi birçok olumsuz etmen nedeniyle yeteri oranda D vitamini alınamamaktadır.

K2 Vitamini Nedir, Faydaları Nelerdir?

K2 Vitamini Nedir, Faydaları Nelerdir?

K Vitamini doğal olarak bazı sebzelerde bulunabilir, bununla birlikte bağırsaklarımızda bulunan yararlı bakteriler tarafından üretilir. K vitamini temel olarak kardiyovasküler sistemde pıhtılaşma sorunlarını düzene koymakla görevli olduğu için önemli bir vitamindir.

C Vitamini Nedir, Faydaları Nelerdir?

C Vitamini Nedir, Faydaları Nelerdir?

C Vitamini en bilinen vitamin olmakla birlikte bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunan bir vitamindir. Dokuları oluşturmasının yanı sıra çeşitli yaralanmalardan sonra vücudun iyileşme sürecine katkı sağlamaktadır. C vitamini günlük hayatta yediğimiz taze meyve ve sebzelerden alınabilir. Vücudumuz C vitaminini kendi kendine üretemez ve vücuttaki fazla C vitamini dışarıya atıldığı için vücutta yüksek miktarlarda depolanamaz. Bu nedenle düzenli ve sağlıklı beslenmenin yanı sıra dışarıdan C vitamini takviyesi almak gerekmektedir.

Magnesium (Magnezyum) Nedir, Faydaları Nelerdir?

Magnesium (Magnezyum) Nedir, Faydaları Nelerdir?

İnsan vücudunda en çok bulunan dördüncü mineral olan magnesium, sinir sisteminin ve kasların gevşemesini sağladığından anti-stres minerali olarak da bilinmektedir. Magnezyum vücutta birçok enzimi harekete geçirerek hücrelerin enerji üretmesine katkı sağladığı için insan sağlığı için önemi oldukça fazladır.

Dekamin Bandı Nereye Yapıştırılır?

Dekamin Bandı Nereye Yapıştırılır?

One More Dekamin bandı, temizlenmiş ve kurulanmış cilt yüzeyine şekilde gösterildiği gibi yapıştırılır. Paket içeriğinde 30 adet bant bulunmaktadır. Günde 1 adet Dekamin bant yapıştırılarak 24 saatlik kullanım süresinden sonra yenisi ile değiştirilmelidir.

one more dekamin bandı nasıl kullanılır

Uyarılar;

 • İlaç değildir, haricen kullanılır.

 • Hamilelik durumunda dikkatli kullanın.

 • Göz ve vücudun diğer hassas noktaları ile temastan kaçının.

 • Yanık veya yaralı cilt yüzeyine uygulanmamalıdır.

 • Özel ambalajıyla birlikte kuru ve rutubetsiz bir ortamda muhafaza edilmelidir.

 • Paket açıldıktan sonra en geç 2 ay içinde tüketilmelidir.

 • Direkt olarak güneş ışığında bırakılmamalıdır.

 • Çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza ediniz.

Diğer One More Ürünleri

bottom of page