top of page
one-more-international.png

2014 yılında ticari hayatına başlayan One More International, “Temiz Network Marketing Sahası Oluşturma” misyonu ile faaliyetlerine başlamış olup, bu misyonu kendine daimi hedef olarak belirlemiştir. Nitelikli ürünleri ile girişimcilerine, küresel pazarda kazanç fırsatı sunmaktadır. Bu organizasyonun temelleri atıldıktan sonra yıllar içinde Türkiye’nin dört bir yanına, sonrasında Avrupa’ya ve Avrupa’dan tüm global pazara açılmaya başlayan One More International, Dünya’nın 6 farklı noktasında kurumsal yapılarını kurarak küresel ticaretin iddialı oyuncularından biri olmuştur.

One More International, benimsemiş olduğu “küresel serbest ticaret” yapısını Türkiye, Hollanda, Bulgaristan, Azerbaycan, Kazakistan ve Endonezya’da kurulmuş olan şirketleri ile temsilcilerine temin etmektedir.

One More International, sektördeki gücünü perçinlemek adına, ithalatçı olarak başladığı ticari hayatını, ürün gamının %85’ini kendi bünyesinde üreterek, üretici olma vasfına sahip olmuştur. Üretim inovasyonu ile, AR-GE faaliyetleri için önemli yatırımlar yapan One More International, üretim misyonunu “kalite odaklı, inovatif ve sürdürülebilir üretim” olarak benimsemiştir.

Kurulduğu günden bugüne, One More International’ın ulaşmış olduğu kalite, kapasite ve geniş ticaret ağı ile Türkiye’de, Avrupa’da, Asya’da, Güney ve Merkez Amerika’da, sektörün öncü girişimcisi ve rol belirleyicisi olmayı başarmıştır. 

One More Yönetim Kurulu

one more yönetim kurulu.jpg

Bugün One More International; 53 ülkeye açılmış, kişiye özel kargosuyla tüm dünyaya servis yapabilen, yaklaşık 7 ülkeye makro ihracat gerçekleştirmiş, bununla beraber 7 dünya ülkesinde ofisleri bulunan, Türkiye’de de 3 tane ofisi olan bir “Network Marketing” şirketidir. One More International, başarısını işin mutfağından gelen yöneticilerine ve dev kadrosuna borçludur. Global Başkanımız Sn. Mustafa Erdil ve Global 2. Başkanımız Sn. Sevcihan Saygılı Erdil 21 yıllık Network Marketing deneyimlerini özgün vizyon ve misyonlarıyla harmanlayarak sayısız başarıyla dolu bir yol haritası çizmişlerdir. Sadece bir fikir olarak bir günde başlayan bu iş şu anda 200.000+ bağımsız distribütörüne iş fırsatı olmaktadır ve 2.000.000 üzerinde ürünlerini kullanan müşteri portföyü bulunmaktadır. Bununla beraber One More International Genel Merkezi’nde 30 kişilik dev kadro ile çalışmalarını tüm hızıyla sürdürmektedir.

2014’den beri her geçen gün büyüyen kadrosu ile sayısız başarıya, binlerce kişilik organizasyonlara imza atan One More International, aynı organizasyonları tüm dünyada yapmaya ve sayısız başarıya imza atmaya hazırlanmaktadır.

One More Küresel Yapısı

one more küresel ağ.jpg

53 ÜLKEDE TİCARET

100 + ÜLKEYE GÖNDERİLEN ÜRÜNLER

240.000 DİSTRİBÜTÖR

3.000.000+ ÜRÜN KULLANICISI

Küreselleşmenin ilk adımı olarak, 2016 yılında, yani kurulumundan sadece 2 sene sonra şirket, Hollanda Rotterdam’da OneMore Europe B.V.’yi kurmuş, Avrupa pazarına vizyoner bir giriş yaparak ticaret ağını genişletmiştir. Bu girişim, sektörün diğer girişimcilerine kıyasla, One More International’ın girişimcilerini ciddi anlamda güçlendirmiştir.

 Hollanda’da kurulan OneMore Europe B.V.’nin temellerini güçlendirdikten sonra, yüzünü Türk Cumhuriyetlerine dönen One More International, ikinci uluslararası şirketini, gelen yoğun talepler üzerine Azerbaycan’a kurmuş, Azerbaycan ve diğer Türk Cumhuriyetlerinde bulunan girişimcilerine ticari ve lojistik desteğini arttırmıştır.

 Avrupa’da One More International’a oluşan yoğun ilgi, şirketi yeni bir lojistik altyapı arayışına sürüklemiştir. Bu ihtiyaca hızlı ve güçlü çözüm üretebilmek ve Avrupa genelindeki ticaret ağımızı genişletebilmek için, Bulgaristan’da, One More Bulgaria kurulmuş ve Avrupa’da ikamet eden One More International girişimcilerine kargo ve sevkiyat hizmeti verilmesi öngörülmüştür.

 Artan talepler üzerine, özellikle küresel ticaret ağına Rus Bloğu’nu katarak, One More International, globalleşme adımlarını One More Kazakhstan ile hızlandırmıştır. 2020 yılının sonlarına doğru kurulan şirketin, Kazakistan başta olmak üzere, toplamda 6 ülkeye hizmet vermesi beklenmektedir.

 One More International tarihinin en hızlı yükselişine imza atan ülke, Endonezya olmuştur. 2020 yılının ortalarında One More International ticareti ile tanışan Endonezya, 2020 yılı bitmeden, yatırım yapılması uygun ülke olmuştur ve One More Indonesia, 2020 yılının sonlarına doğru ticari hayatına başlamıştır. Hedefimiz, 2021 yılı içinde Endonezya’da bir üretim merkezi kurmaktır.

 Sürdürülebilir üretimin gücüne inanan OneMore International, küresel çapta üretim zinciri oluşturabilmek için Endonezya başta olmak üzere Asya Pasifik bölgesi, Türkiye ve Latin Amerika ülkelerinde üretim merkezleri kurmayı, 2021 yılı içinde dünya çapında 1.000.000 girişimciye ulaşıp, Türkiye’den başlayarak tüm dünya ülkelerine, yeni teknolojiler ışığında ürünlerini sevketmeyi hedeflemiştir.

One More Sertifikaları

one more doping free sertifika painles night glu
Doping Free Sertifikası Painless
one-more-helal-sertifikasi
Helal Sertifikası
one-more-doping-free-sertifikasi-b12-plus-slim-style-melatonin-omevia
Doping Free Sertifikası
one-more-iso-9001-sertifikasi.jpg
ISO 9001 Sertifikası
one-more-iso-10002-sertifikasi.jpg
ISO 10002 Sertifikası
one-more-iso-20000-sertifikasi.jpg
ISO 20000 Sertifikası
one-more-iso-27001-sertifikasi.jpg
ISO 27001 Sertifikası
one-more-good-manufacturing-sertifikasi.
Good-Manufacturing Sertifikası
bottom of page