top of page

One More Benzersiz Kazanç Planı

Wellness sektöründe faaliyet gösteren One More International hayatımıza sadece ekonomik yönden dokunmakla kalmıyor, aynı zamanda yaşam kalitemizi önemli ölçüde artıracak bir hayatın kapılarını bizler için aralıyor. Sağlıklı yaşam şekli her bireyin kendi bilinci doğrultusunda yine kendi yaşam kalitesini arttırmaya yönelik bir dizi önlemlerle başlar. Duygusal, sosyal ve mesleki alanlarda performansı arttırmak mutluluk ve başarıyı beraberinde getirir. Wellness sosyal ve ekonomik kazanç potansiyelimizi en yüksek seviyede elde edebileceğimiz en uygun sektördür.

Bir hedefimiz var! One More kazanç planı sahip olabileceğimizden daha fazla imkânı bize cömertçe sunuyor. Tek yapmamız gereken one more'a "ücretsiz online kayıt" olup planlanan eğitimlere katılmak ve yüksek potansiyelli bir ekip çalışmayla şirketimizin bize sunduğu imkanlardan azami ölçüde yararlanmak.

Unutmayın! başarı ancak kaliteli bir ekiple kaçınılmaz olur.

9 Benzersiz Kazanç Planıyla Yüksek Gelir Elde Etmeye Hazır Mısınız?

One More, kazanmamız için elinden geleni yapıyor. Gelirinin %86'sını hazırladığı 9 ayrı kazanç planıyla tekrar distribütörlerine dağıtan one more, kazanmamayı imkansız hale getiriyor. Nasıl mı?

Gelin kazanç planlarımızı hep birlikte inceleyelim.

Hızlı Erişim

Başlangıç Setleri (Türkiye / TRY)

One More International Türkiye Başlangıç Setleri ve Paket Fiyatları (TRY)

One More Fiyat Listesi 2023 - 2.png

Ticaret ve E-Ticaretinize başlamak için 2 Yolumuz var;

1. Yol

Amatör Başlangıç; İndirimli ürün alımına yönelik bir başlangıç seviyesidir. Kayıt olan üyenin zaman zaman belirli ihtiyaçlar doğrultusunda ürün alımında bulunmasıdır. Yüksek kazanç seviyeleri beklenmez.

2. Yol

Profesyonel Başlangıç; Finansal özgürlüğü hedefleyen distribütörler için uygun bir yoldur. One more kazanç planından tam anlamıyla faydalanmaya yöneliktir. Yüksek başlangıç seviyeleri yüksek %'ler getirdiği için en çok tercih edilen yoldur.

one more kazanç planı 1.adım - %25 hızlı başlangıç bonusu
1. Kazanç Planı %25 Kayıt Primi (Hızlı Başlangıç Bonusu)

%25 Kayıt Primi (Hızlı Başlangıç Bonusu) Nedir, Nasıl Çalışır?

Yapılan her yeni kayıt için şirket tarafından verilen %25 başlangıç bonusudur. Bireysel olarak yapılan her yeni kaydın başlangıç QV değeri üzerinden hesaplanarak sistem tarafından temsilcilerin walletlerine anında aktarılır. 100 Qv'lik "Standart Set" için 25$, 300 Qv'lik "Bronz Set" için 75$, 650 Qv'lik "Gümüş Set" için 162,50$, 1000 Qv'lik "Altın Set" için 250$ olarak hesaplanır.

one-more-kazanc-plani-2.adim-2+1-ucretsiz-aktiflik-bonusu
2. Kazanç Planı 2+1 Promosyon Bonusu

2+1 Promosyon Bonusu Nedir, Nasıl Çalışır?

Aktif olunan çalışma dönemi içerisinde nakit veya kredi kartı ile 100 Qv, 300 Qv, 650 Qv veya 1000 Qv değerinde gerçekleştirilen iki yeni bireysel kayıtla (kısa ve uzun hattında en az birer adet olmak üzere), ikinci dahil edilen ürün temsilcisinin giriş tarihinden itibaren bir sonraki "4 haftalık aktiflik" ücretsiz olarak hak edilmiş olur. Bu hak ediş "50 Qv" değerinde (70$) ürün  hediyesi ile birlikte gelir. Yani One More kazanç planının 2. adımıyla aylık düzenli siparişin ve aktifliğin ücretsiz olduğu bir sistemde olduğunuz anlamına gelir.

one more kazanç planı 3.adim 3D bonusu
3. Kazanç Plan 3D Bonus

3D Bonus Nedir, Nasıl Çalışır?

Bir ay içinde, bireysel olarak şirkete üç yeni ürün temsilcisi dahil eden ve yeni dahil edilen ürün temsilcilerinin de birinci sıra hareketleri ile birlikte toplamda 600 Qv’lik hacim oluşturan ürün temsilcisi, ek olarak 100$ ödeme almayı hak eder. Söz konusu kazanç, önceden dahil edilmiş birinci sıraların, aylık düzenli aktifliklerini yapmalarına istinaden de her ay için kabul görmektedir. Bu kazanç sistemi aylık olmakla beraber, aktifliğin bitimine müteakip ürün temsilcilerinin walletlerine yatırılmaktadır.

one more kazanç planı 4.adım 4x4 bonus
4. Kazanç Planı 4x4 Bonus

4x4 Bonus Nedir, Nasıl Çalışır?

Bir ay içinde, bireysel olarak şirkete dört yeni ürün temsilcisi dahil eden ve yeni dahil edilen ürün temsilcilerinin de birinci sıra hareketleri ile birlikte toplamda 1000 Qv’lik hacim oluşturan ürün temsilcisi, 100$’lık 3D bonusuna ek olarak, 100$’lık bir gelir daha elde eder. Söz konusu kazanç, önceden dâhil edilmiş birinci sıraların, aylık düzenli aktifliklerini yapmalarına istinaden de her ay için kabul görmektedir. Bu kazanç sistemi aylık olmakla beraber, aktifliğin bitimine müteakip ürün temsilcilerinin walletlerine yatırılmaktadır.

5. Kazanç Planı Takım Bonusu
one more kazanç planı 5.adım takım bonusu

Takım Bonusu Nedir, Nasıl Çalışır?

Ürün temsilcilerinin, o güne kadar vermiş oldukları en yüksek hacimdeki siparişlerine istinaden takım bonusu kazançlarına yönelik yüzdelik dilimleri belirlenir ve o yüzdelik dilime göre kısa hat dengesinden prim ödemesi alırlar.

 

Bu ödemenin alınması için;

 

  • O hafta kısa hattında minimum 500 Qv

  • Bireysel kayıtlarında sağ ve sol hattında en az birer aktif ön sıra olmalıdır.

  • Takım bonusu haftalık maksimum 20.000$'a kadar tahsil edilebilir. 20.000$'ın üstü flash out sayılır.

Bu oranlar başlangıç setlerinde belirtilmiş oranlardır. (100 Qv %13, 650 Qv %17, 300 Qv %15, 1000 Qv %19)

one more kazanç planı 6.adım eşleşme bonusu
6. Kazanç Planı Eşleşme Bonus

Eşleşme Bonusu Nedir, Nasıl Çalışır?

Şirket, kazanılmış kariyere istinaden, ürün temsilcilerine alt ekiplerinin takım bonusu kazançlarına göre şirket tarafından belirlenmiş yüzdelik dilimler çerçevesinde ödemeler yapar. Bu ödemeler, o hafta elde edilmiş kariyer basamağına göre artabilir veya azalabilir. Aşağıda bahsi geçen kariyer planı her hafta yeniden başlamak sureti ile, o hafta içinde yapılmış toplam kısa hat cirosu baz alınarak ödenir. Eşleşme bonusu
komisyonunda uzun hat ve kısa hat dengesinde en az birer aktif ön sıra ürün temsilcisi olması şartı aranmaktadır.

one more kazanc plani 7.adım nakit kariyer bonusu
7. Kazanç Planı Nakit Kariyer Bonusu

Nakit Kariyer Bonusu Nedir, Nasıl Çalışır?

Şirket belirtilen kariyere ulamış ürün temsilcilerine, karşılığında belirtilen ücretleri bir defaya mahsus olarak, walletlerine yatırmayı taahhüt eder. Ancak herhangi bir kariyeri almadan üst kariyere ulaşan temsilciye sadece son ulaştığı kariyer bonusu ödenir.

one more kazanç planı 8.adım dünya havuzu bonusu
8. Kazaç Planı Dünya Havuzu Bonusu

Dünya Havuzu Bonusu Nedir, Nasıl Çalışır?

Şirket bir yılı üçer aylık (4) eşit parçaya bölerek, tek seferde vermiş oldukları sipariş, 300 Qv, 650 Qv ve 1000 Qv olan ürün temsilcilerini ayrıcalıklı bir başka kazanç planına dahil eder. Bu kazanç planında, şirket dünya genelinde satmış olduğu her 100 Qv’lik siparişten 2$, her 300 Qv’lik siparişten 10$, her 650 Qv’lik siparişten 20$ ve her 1000 Qv’lik siparişten 30$’ı ayırarak dünya havuzuna aktarır. Bu dünya havuzu her (3) ayda bir, tek seferde en yüksek siparişi 300 Qv olana bir pay, 650 Qv olana iki pay ve 1000 Qv olana üç pay şeklinde dağıtır. Bu gelirden faydalanmak isteyen ürün temsilcisi, aylık aktifliğini düzenli bir şekilde yapmak durumundadır. Aylık düzenli aktifliğini bir defaya mahsus dahi olsa geciktiren ürün temsilcisi, dünya havuz kazanç sisteminden çıkarılır ve sıradaki ürün temsilcisi çıkarılan ürün temsilcisi yerine dünya havuzu kazanç sistemine dahil edilir. Dünya havuzu kazanç sistemi, havuzda tek seferde maksimum 500 kişiden oluşacak bir kazanç sistemidir. 500 kişinin üstünde kalan ürün temsilcilerimiz, ürün temsilcilik hakkını elde ettikleri tarihe göre sıraya girerler. Havuz sisteminden farklı sebeplerle çıkışlar olduğu takdirde sıra da olan temsilciler bu guruba dahil olur.

one more kazanç planı 9.adım araç katkı bonusu
9. Kazanç Planı Araç Katkı Bonusu

Araç Katkı Bonusu Nedir, Nasıl Çalışır?

Üç aktiflik ayı boyunca, üst üste kısa hat dengesinde sınırsız alt ekibi ile 10.000 Qv puan hacim oluşturan ürün temsilcilerimiz Araç Katkı Bonusuna 36 ay boyunca hak kazanırlar. Bu bonusta şirket; en az Beginner kariyerinde olan ve her ay düzenli olarak 10.000-14.999 Qv puan hacmi oluşturanların elektronik cüzdanlarına 400$, 15.000-19.999 Qv puan hacmi oluşturanların elektronik cüzdanlarına 600$, 20.000-24.999 Qv hacim oluşturanların elektronik cüzdanlarına 800$, 25.000 Qv ve üstü hacim oluşturanların elektronik cüzdanlarına 1000$ öder. Araç katkı bonusu kazanan bir ürün temsilcisinin, kısa hat dengesinde hesabı bulunan bir başka temsilcinin araç katkı bonusu kazanması durumunda, üstte bulunan temsilcinin her aktiflik dönemi içinde iki yeni ürün temsilcisini uzun hatta dahil etmeli ve yeni dahil ettiği temsilcilerin de ön sıraları ile beraber toplamda 3500 Qv’lik bir hacim oluşturmak durumundadır. 36 ay sonunda, yine geriye dönük son üç ayında şartları yerine getiren temsilcinin hakları devam eder. Bu ödemelere 5.000 Qv'nin altında hacim oluşturanlar dahil edilmez. Aylık 5000 ile 9.999 Qv arası kısa hattında hacim oluşturanlar 400$'ın altındaki puanlarına göre hesaplanarak 200$ altında olmayacak şekilde yatırılır. Ayrıca araç katkı bonusu kazanan ürün temsilcilerinin 4x4 gelir modelini de her ay düzenli olarak kazanıyor olması gerekmektedir. 4x4 gelir modelini her ay düzenli kazanamayan ürün temsilcileri puanlarına istinaden taahhüt edilen tutarların yarısını kazanabilirler.

bottom of page