top of page

One More International Wellness Sektöründeki Yeri

Güncelleme tarihi: 28 Ara 2020


One More International, klasik network marketing sistemlerini unutturacak benzersiz kazanç planıyla wellness sektöründe mesleki kariyer imkanı sunarken. %98 olumlu geri dönüş oranıyla ürün gamına olan güveni kanıtlayan ve bu sayede satış temsilcilerine ayrıcalıklı satış imkânı sunarak saha faaliyetlerine yüksek katkı sağlayan bir şirket konumundadır.


Wellness uzun yıllardan beri hayatımızın geniş bir alanına sahiptir ve kişinin kendi değişim ve dönüşümü için oluşturduğu sonu olmayan bir süreçtir. Sosyal çevremizde farkındalık oluşturmak, fiziki potansiyelimizi geliştirmek, mesleki hedeflerimize ulaşma arzumuz, sağlıklı yaşam gereksinimimiz gibi birçok unsuru kapsayan ve kişinin kendi seçimiyle şekillenen bir yaşam biçimidir.


Nasıl wellness bir alanla sınırlandırılamıyorsa, One More International da imza attığı sınır ötesi organizasyonlarla Kayıtlı Üyelerinin Uluslararası faaliyetlerine sınırsız imkânlar sağlayarak yoluna devam ediyor.


One More International, olumsuz sağlık koşulları ve beslenme tercihleri gibi nedenlerle son zamanlarda giderek artan bir ihtiyaç olan vitamin ve hormon takviyesi ürün gruplarını, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) onaylı sertifikası, Helal Sertifikası ve sporcuların gönül rahatlığı ile kullanmalarını sağlayan Doping Free Sertifikası ile güven unsurunu ön planda tutan bir network marketing planıyla wellness sektöründe bulunmaktadır.


Wellness faaliyetlerine yıldız ürün olan One More Painless Night GLU Ağrı Bandı ile başlayan OneMore International’ı sağlıklı yaşam alanında önemli bir destek faktörü olarak değerlendirirsek. Toplumsal olarak zor bir süreçten geçtiğimiz bu dönemde; bir taraftan düzensiz beslenme, sağlıksız ilişkiler, stres oluşturabilecek unsurlar ve olumsuz çevresel faktörler. Diğer taraftan; küresel olarak mücadele ettiğimiz Sars ve Covid-19 gibi potansiyel virüslere karşı güvenli bir liman oluşturmak adına, her bireyin kişisel önlemini almak için yaptığı wellness yönlü yatırımları gün geçtikçe daha da önem kazanıyor.


En çok güneş ışınları yoluyla sentezlenen mevsimsel bir vitamin olan D Vitamini, yaz aylarının son bulması ve hava şartlarının kötüleşmesiyle gereksinimlerimizi yeteri kadar karşılayamamaktadır. Yine vücudumuz tarafından üretilemeyen ve gereğinden fazlası vücudumuzca depolanmayan C Vitamini günlük limitleri dahilinde dışarıdan takviye edilmesi gereken vitaminlerdendir. Özellikle bu dönemde One More Dekamin Bandı içeriğinde bulunan D, K ve C Vitamini takviyesi ile bağışıklık sistemimizi güçlendirerek Covid-19 etkilerini hafifletiyor, enerjimizi üst notalara çıkararak karşılaşabileceğimiz diğer sorunlara karşı da önlem almamıza imkân tanıyor.


Çağımızın en büyük sorunlarından biride kilo sorunlarıdır. Özellikle hareketsiz kaldığımız şu günlerde düzensiz beslenme ve sağlık sorunları gibi nedenlerle ortaya çıkan ve üstesinden gelmekte zorlandığımız kilolarımızla mücadele ederken. One More Slim Style Kilo Kontrol Bandıiçeriğindeki etkili bileşenleri sayesinde vücudumuzun yeme güdüsünü bastırarak genel ve bölgesel yağ yakımına katkı sağlıyor. Bu özelliğiyle SlimStyle kilo bandı bedensel estetiğine önem veren bireyler için dikkat ve sabır gerektiren bu süreçte en büyük yardımcımız olmaya adaydır.


Vücudumuz ihtiyaç duyduğumuz birçok bileşeni doğal olarak üretilirken, maalesef Omega3 yağ asitleri vücudumuz tarafından üretilemeyerek günlük olarak dışarıdan alınması gereken besin takviyelerindendir. One More Omevia Omega3 Bandı sayesinde bu önemli açığımızı da kapatırken, bilişsel sağlığımızı güçlendiriyor ve çocukluğumuzdan yaşlılık sürecimize kadar olan hayat yolculuğumuzdaki olası sorunlara karşı çözüm odaklı bir yatırım yapmış oluyoruz.


Bitkilerde bulunmayan ve sadece et, süt, yumurta, peynir gibi hayvansal gıdalardan alabildiğimiz B12 Vitamini özellikle vegan beslenme tarzına sahip kişilerin sağlığı için oldukça önemlidir. One More B12 Bandı içeriğinde bulunan ve vücudun günlük gereksinimlerinden olan folik asit ve b12 bileşenleri kalp sağlığı, dolaşım bozuklukları, alzheimer, kanser ve inme gibi birçok rahatsızlığın çözümüne destek olmaktadır.


Benzer şekilde bağışıklık sistemini güçlendiren ve vücutta antioksidan görevi gören melatonin hormonu sadece geceleri salınımı gerçekleşen ve ışıklı ortamlarda salınımı son bulan kısıtlı hormonlarımızdandır. Bu kısıt, melatonin hormonu eksikliği yaşayanlar için One More Melatonin Plusmelatonin bandı ile vücudun melatonin ihtiyacını dengelenerek daha güçlü ve daha zinde bir yaşam sunuyor.


One More fiziksel wellness alanına sağladığı katkı sadece Slim Style kilo kontrol bandı ile sınırlı kalmıyor. Çiçeği burnunda “Lumiere Güzellik Seti” ile kadın & erkek ayrılmaksızın her kesimin ilgisini çeken Lumiere Sornie Collagen Bant ve Lumiere Sornie Anti Aging Maske bağ dokusunu güçlendirerek yaşlanmayı geciktiren, saç ve tırnak sağlığına katkı sağlayan içerikleriyle kişisel cilt bakımına özen gösterenlerin vazgeçilmez yardımcısı oluyor.Kullanım kolaylığı ve üstün etkisi ile tercih nedeni olan One More, ürün uygulamalarında enjeksiyon yönteminden sonra en etkili yöntem olan Transdermal Dalga Teknolojisi kullanılmaktadır. Ürün bileşenlerinde bulunan hormon ya da vitaminler “Transdermal Bantlar” aracılığıyla deri emilimi yoluyla kılcal damarlara ulaşarak herhangi bir doz kaybına uğramadan takviye edildiği için wellness sektöründeki değeri gün geçtikçe artırmaktadır.


Wellness hayatın her evresinde hazırlıklı olmamız gereken bir ihtiyaç, bir zorunluluktur. Wellness sadece bugüne değil, aynı zamanda geleceğe yapılan bir yatırımdır.

538 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page